<meta name=\"google-site-verification\" content=\"lNMq3fTliDiyd0VJ-xjRliQTcpyh0Cklf_gq6OWJJ9g\" \/>#nl##nl#<script>#nl# (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){#nl# (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),#nl# m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)#nl# })(window,document,'script','\/\/www.google-analytics.com\/analytics.js','ga');#nl##nl# ga('create', 'UA-68320713-20', 'auto');#nl# ga('send', 'pageview');#nl##nl#<\/script>
top of page
bgImage

Stiklinieku pakalpojumi

Virtuves sienu paneļi - Briga-serviss SIA, Jelgava

Virtuves Sienas Paneļi

 

Piedāvājam mūsu klientiem arī foto stikla paneļus, kuri ir gan krāšņi, gan praktiski un ļoti labi papildinās Jūsu virtuvi.

Ja vēlaties papildināt vai atsvaidzināt Jūsu virtuves interjeru ar individuālu un praktisku elementu, tad Virtuves Sienas Paneļi ir tas, kas Jums ir nepieciešams.

 

Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju dzīvē.

 

Kā tas notiek?

1. Mūsu Meistars profesionāli veiks Jūsu virtuves mērīšanu.

2. Palīdzēsim Jums izvēlēties bildi, no bilžu krātuves - www.ShutterStock.com.  Izmantosim Jūsu jau esošo bildi vai arī vienkrāsaina paneļa gadījumā kopīgi atradīsim piemērotāko krāsu no krāsu kataloga.

3. Kad Virtuves paneļa dizains būs izdomāts, tad sagatavosim Virtuves paneļa projekta skici ar Jūsu izvēlēto attēlu.

4. Virtuves sienas paneļa izgatavošana atbilstoši apstiprinātai skicei.

5. Piegāde un Stikla paneļu uzstādīšana.

Virtuves Sienas Paneļi
Dekoratīvie un Krāsotie Stikli

Dekoratīvie un Krāsotie Stikli

Dekoratīvie stikli tiek plaši izmantoti iekšdurvju, virtuves skapīšu un citu mēbeļu durvīs. Dekoratīvie stikli atšķiras ar savu krāsu, individuālo rakstu un reljefa virsmu.

 

Krāsu stikls ir stikls, kuram uz vienas no virsmām ir rūpnieciski uzklāta augstas kvalitātes necaurspīdīga krāsa. krāsotie stikli tiek izmantoti kā mēbeļu elementi: plaukti, galdi, standarta un bīdāmās durvis, kā arī dažādu iekštelpu sienu apdarē un kombinācijās ar spoguļiem. Krāsoto stiklu gludās virsmas dēļ ir iespējams arī pielīmēt pie dažādām virsmām.

 

Dekoratīvie un krāsotie stikli - Briga-Serviss SIA
Rūdītie un Laminētie Stikli
Rūdītie un laminētie stikli - Briga-Serviss SIA

Rūdītie un Laminētie Stikli

 

Rūdītie stikli ir izturīgāki un drošāki par nerūdītiem stikliem. 

 

Mūsu darbnīcā iespējams izgatavot arī Jūsu vajadzībām piemērotas pilnstikla durvis, starpsienas vai bīdāmās stikla durvis.

 

Rūdītie stikli plaši tiek pielietoti arī lauksaimniecības tehnikas individuālo stiklu pasūtījumos, izgatavojot detaļas pēc pasūtījuma.

 

Stiklu izturības un drošības nolūkos tiek izmantota arī stiklu laminēšana (Ar Triplex plēvi). Laminētu stiklu nav ieteicams izmantot gadījumos, kad virsmā ir nepieciešami urbumi vai caurumi. Tādā gadījumā labāk izvēlēties rūdītu stiklu.

Stiklinieku Darbnīca

Stiklinieku Darbnīca

Stikla apstrādes darbnīca "Briga Serviss" jau vairāk nekā 17 gadus Jelgavā un tās apkārtnē sniedz stiklinieku pakalpojumus - stikla griešana, stikla slīpēšana, urbšana, pulēšana, matēšana, rūdīšana un arī uzstādīšana.

 

Stiklinieku darbnīcā klientiem ir pieejami dažādu veidu spoguļi, dekoratīvie un mēbeļu stikli,  tumšās un gaišās stiklu plēves, ugunsdrošie kamīnu stikli kā arī nestandarta rūdīti stikli un furnitūra.

 

Ja Jums rodas jautājumi, kuri saistīti ar stiklu vai stikla izstrādājumiem, tad droši zvaniet un mēs palīdzēsim rast Jums labāko risinājumu. 

Stiklinieku darbnīca - Briga-Serviss SIA
bottom of page